Sokaktaki Yavru Kedi Sürekli Kusuyor

axmetmcl

Sokaktan sağlıklı görünen eve aldığım yavru kedi sürekli kusuyor (alalı daha 24 saat olmadı). Neden olabilir? Ne yapmak lazım sizce?

2 CEVAP

axmetmcl

yemek yedi güzel güzel normaldi aslında bir süre sonradan köpük köpük kustu. en iyisi ben veterinere götüreyim teşekkür ederim

Elifmuzeyyen

Hicbir sey yiyip içmiyor mu peki? Surekli kusuyorsa vucudu su kaybediyor buradan yardimci olamaz kimse size. Çünkü kusmanin bir çok nedeni olabilir. Kopuk kopuk mu kusuyor sari bir sivi gibi mi bunlar bile baska baska hastaliklarin isareti. Acilen veterinere gidin kendi imkanlarinizla gidemiyorsaniz belediyenin veterinerlik hizmetlerine basvurun yavru kedi bu kadar surekli kusmak tehlike