Karinda Guruldama

Elifmuzeyyen

Sokaktaki kediciklerimden bir tanesi severken ya da kucagima alinca gurulduyor boyle elime titreme gibi bir dalga titresim hissi geliyor böyle. Bir tanesi de yemek yerken cikiriyor o sesi. Acaba neden? Daha önce fark etmemistim yemek yerken ses çıkaran da digeri zaten miz miz bir kedi o genelde yapiyordu da

3 CEVAP

TarcinAyse

kediler mutlu ve huzurlu olduklarında mini bi motor sesini andıran bi ses çıkarırlar. sanırım durum bundan mütevellit :)

Elifmuzeyyen

@TarcinAyse aynen bunu biliyorum ama yemek yerken olmasi garip geldi :') mutlu olsunlar o zaman yaşasın guruldama

TarcinAyse

benim kedim de gerek yemek yerken gerek su içerken bile gurlayabiliyo:) mutluluk o kadar basit onlar için demek ki:)