Veteriner Mix Kedi

Kedimi ilk defa veterinere goturdum kımlıgı ve asılarını yaptırmaya basladım kedi ırkına mix kedi yazdı ne demek mix kedilerin omru vesaire söylerseniz

6 CEVAP

BeyzaElmas

2 kedi ırkının karşımı demek:))

Başka Hanı omru vesaire felan neyin birlesimi belli bile deıl

Ben bilmiyorum Yanı tahmın

aysegunerr

Kediniz melez. İki ırkın karışımı. Kedilerin ortalama ömrü 15 yıl. Maksimum 20. Çok iyi bakılırsa hastalığı yoksa uzayabilir.

aysegunerr

Ve hangi ırkların karışımı olduğunu söylemek çok zor. Bir çok ırk karışmış olabilir. Dna testi ile öğrenebilirsiniz :)

Tesekkurler