Sokak Hayvanları İçin Mama ?

Eschu

Herkese merhaba ben sokak hayvanları (Hem kedi hemde köpek ) için mama tavsiyesi istiyorum önerdiğiniz bir marka varmıdır ?

6 CEVAP

cakil19921

ben petline kullanıyorum 15 kilosunu 120 ödüyorum

cakil19921

normelde 160 civarı ama kimse almadıgı için adam bize geliş fiyatına variyor

Eschu

Peki yiyorlarmı ben reflex bonacibo arasında kaldım onada bir bakayım

Feronia

Kedi için ProChoice Pro 38 Kitten. Köpek için ise Bonacibo Puppy Lamb & Rice.

Kedi için Bonacibo, köpek için Kennel tavsiye ederim. *********.com dan ikisinde bulabilirsiniz

Eschu

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hepinize