Kedim Zehirlenmiş Olabilirmi? Acil Yardım Lütfen

-Poncik-

Evden çılarken mutfağın kapısını kapatmayı unutmuşum eve geldim kapayacaktım bir yelefon geldi ona bakayım dedim bittikten sonra kapıyı kapatmaya giderken kedim aniden öksürüp koşuşturmaya başladı benden saklanıyor oynamak istiyodur diyorum gelmiyo bi anda kucağıma çıkıp gaeip garip sesler çıkarıyo mutfaktada hamam böcekleri için zehirler falan vardı tam köşelerde falan çok korkuyorum lütfen yardım edin

4 CEVAP

Elifmuzeyyen

Olabilir veterinere gidin hemen kendi basiniza bir sey yapamazsiniz

-Poncik-

şimdi bakıyorumda sadece ısırıyo galiba sıkıldı bütün gün yada karma aşısının etkisi

Elifmuzeyyen

Riske atmamak lazım bence siz gidin emin değilsiniz sonuçta yemis olabilir yine de gidin

Anonymus813797

Hamam böceğini yemez sadece oynar kediler. Ama böcek ilacını yuttuysa olabilir. Şuan durumu nasıl?