Kedim Diğer Kedimin De Mamasını Yiyor

hazyt

1 yıldır baktigim scottish dişi kedim var. daha önce terkedildiği için çok uysal sessiz sakin. eve yeni bir kedi geldi 1 yaşında erkek ankara kedisi ve sağır. sağır olduğu için ses komutlarını anlamıyor ve hırçın. beraner oyun oynuyorlar anlaşmaya başladılar ama erkek kedi mamasını bitirip koşup dişi kedininkini de yiyor. dişi kedimiz de kenarda sakin sakin onu izliyor ama hep aç. ancak gece odama aldigimda veya gün içinde birbirlerini biz yokken hırpalamasınlar diye ayırdığımızda yemek yiyor. ama tamamen kaynaştıklarında artık geceleri ve evden çıkarken ayırmak istemiyoruz ama akşama kadar da erkek kedi tüm yemeğini yiyip ona bırakmayacak. ne yapsam bilmiyorum

2 CEVAP

-Poncik-

dişiyi ve ya erkek kediyi başka bir odaya alın

hazyt

ben de bunu söylüyorum işte hep ayıracak mıyız, evden sabah çıkıp ikisine de bir kap mama koysak dişi aç kalmasın diye ikisini akşama kadar başka yerlere kitleyemem