Mama Fiyatları

Cldkgkcs

Arkadaşlar iki ay önce aldığım mama şimdi en az 20 30 tl zamlanmış. Şimdi profine kitten 10 kgı bir yerde 199tlye gördüm ne diyosunuz fiyatı iyi mi alıyım mı ? Siz stok yaptınız mı yapıyo musunz

17 CEVAP

aleyn

7,5 kg 225 tl şeklinde de size uyarsa applaws kitten i düşünebilirsiniz.
applaws kitten link

aleyn

skt sorup alabilirsiniz ben yapıyorum stok çevremde de biçok kişi yapıyor.

Cldkgkcs

Anladım bu mamanın fiyatı hakkında fikriniz nedir ? :)

aleyn

fiyat gayet iyi bence.

Cldkgkcs

Çok teşekkürler :)

Cldkgkcs

Profine kittenın orjinal içeriğini bulabilen veya yardımcı olabilecek var mı bu arada ? Sadece onun için tereddütliyüm

Cldkgkcs

Çok teşekkürler, profine kittena alternatif öneriniz var mı peki :)

aleyn

yani 1 kg ya da 10 kg için en son bütçeniz nedir ona göre bi öneride bulunabilirim 200 tl 10 kg için profine iyi bi tercih.

Cldkgkcs

Açıkçası 10 kg için ortalama 250 tlden bakmaya başlayıp profinea yöneldim(ama içindeki tavuğun %26sı tavuk unu olarak yazıyordu tüm kaynaklarda. Sadece %16 tavuk eti. ) şimdiki mamamız da matisse onu da iyi fiyatlı ve kaliteli diye almıştık o zaman bu kadar da bilinçli değildim şimdi araştırıyorum biraz daha çıkmak istiyorum kalite olarak öncelikle buna yönelik önerebilirsiniz ,kuru yelpaze o kadar geniş ki gerçekten paraya kıyıp o yüksek fiyatlı mamaları almalı mı yoksa benim gibi kendisi de sürekli evden taze takviye ve yaş mama vb yapanlar için gereksiz harcama mı bilmiyorum... ?

Eymentalay

Ben Eminönü’den açık nd alıyorum 250 lira ayırdıysanız mama bütçesi olarak ordan o fiyata alabilirsiniz ben nd kitten alıyorum kilosu 45 lira ve gayet memnunum

Feronia

Kedinizi kuru mamayla beslerken tavuk ununa takılmak anlamsız. Tavuk unu tavuk etinin kurutulup öğütülmüş hali, zaten mamanın içindeki her şey öyle. Tavuk unu sadece bira daha ince öğütülmüş.

Feronia

Biraz*

Feronia

Açık mama önermiyorum. Neden mi? Tarihi yakın veya geçmiş olabilir. İçine farklı bir mama karıştırılmış olabilir. Gün içindeki havadaki toz vb. şeyler mamaya yapışacaktır. Ve sokakta corona gibi virüsler taşıyan çok fazla kedi var, bu virüslerin dışarıdan mamaya bulaşma ihtimali çok yüksek ki bu virüsü kedinize de bulaştırabilir.

Cldkgkcs

@Feronia sadece kuru mama verdiğim günlerde en azından suyla ıslatıyorum tavuk ununa da şöyle takıldım un deyince tavuğun belirsiz yerlerinden yapılan bi karışım aklıma geldi o yüzden. Zaten sadece kuru mamaya yüklenmiyorum fiyatı iyi gibi geldi direk alıcaktım sonra 10 kg olduğu için sonra pişman olmıyım burda danışıyım dedim yavrumu da yetersiz beslemek istemiyorum.. Şimdiden teşekkürler :)