Yardıımmm

Misa-jale

Kedime bugün aşı yaptırdım ateş yaptı sürekli titriyor ne yapabilirim veteriner kendi geçer dedi ama endişeleniyorum

2 CEVAP

ursaminor

Yoğurt verin. Ev yapımı olursa daha iyi ama normal yoğurt da olur. Yemezse parmağınızı yoğurda batırıp ağzına tutun. Suya gitmesini beklemeyin, sık sık su kabını yanına götürüp burnuna dayayın. O zaman içiyorlar. Hali olmuyor ateşli kedilerin. Çok yanıyor gibi gelirse ellerinizi ıslatıp, nemliyken patilerine sürün. Çok ıslak olmasın ama. Aşı sonrası normal bunlar. Sonuçta aşı, vücudun hastalığa bağışıklık kazanması için virüsün bizzat kendisinin verilmesi işlemi.

cakil19921

Karmaysa normal ateş olması dusucektir