Isim Onerilerii

Bu yavruya klasik olmayan isim arıyorum. Çakıl adına uyarsa iyi olur. :) Bu arada yavru dişi.
Sokakta miyavliyordu gittim baktım bir gün bekledim annesi yok. Kiyamadik yikadik pireli ve kirliydi dun geceden beri bizimle annem sahiplendir bakamayiz iki kediye diyor ama umarim bizim olur :) ikinci kediyi cok istiyordum.

8 CEVAP

Cathorn

bambam bir çizgi filmdi taş devri çakıl ve bambam çok uyumlu olur

Cathorn

çizgi flimde çakıl ve bambam karakterleri vardı bambam kızdı

melikealgin

Bende bambam düşündüm :)

mimimomo

cakil'in ingilizcesini koyun : ) pebble {pebıl diye okunuyo : )

cok da guzelmis masalla : ))

Çakıl kendi kedim o yuzden ona uygun bir isim arıyorum.

Reyhankoca

Gofret

cakil19921

Chef

esrayazc

Toprak