Kadifem Sanırım Hasta

Kedim Kadife yemek yemiyor Su içmiyor sürekli uyuyor bugün hep öğlenden sonra böyleymiş. Benim sesimi duyduğunda miyavlayip gelen kadifem şimdi sessiz kimildamiyor. Sadece çekyatin altına girip karanlıkta uyuyor. Hasta olmuş olabilir mi ? Daha önce bu durumu yaşayan var mı?

1 CEVAP

ursaminor

Kızgınlık öncesi olabilir mi? Bizim kız da (oğlan da) çok yorulduğunda hep bir yerlere girip uyumayı tercih eder. Yemek, su ikinci plana düşer. Hatta oğlanın kolunu havaya kaldırıp bırakınca cansız düşer geri. Hemen panik yapmayın. Arada durgunlaşabilir kediler. Önemli olan süresi. 2 gün sürerse mesela hiç durmayın veterinere gidin derim. Şimdi de onu canlandırmak için en sevdiği ödül mamasıyla kandırabilirsiniz belki :)