N&D Kitten

Castielthecat

Kedim 7 aylık oldu sizce artık N&D nin yetişkin olanlarına geçebilir mi? 1.5 kg olan versiyonunun fiyatı çok arttı ve 10 kg alacak kadar da çok haftalık almıyorum. Tabi eğer hala kitten kullanması gerekiyorsa tavuklu kitten mamadan devam edeceğim. Sizce ne zaman geçmeliyim ve eğer geçeceksem N&D'nin tat/kalite olarak en çok önereceğiniz yetişkin maması hangisi olurdu?

2 CEVAP

Kimsecik

Benim bir kedimde 6 aylık nd kittena devam ediyorum 1 yaşına kadar devam edebilirsiniz diğer yetişkin mamalarıda yer ama kitten daha besleyici daha gelişimi devam ediyor.

Castielthecat