Kedimin Poposunda Kan Var ?

melikealgin

Kedim kuma girip çıktı daha sonra poposunda biraz kan olduğunu gördüm.Tuvaletini de yapamamış sanırım nedeni nedir daha once yasayan var mi ?

11 CEVAP

Terranova

Söylendiği gibi büyük ihtimal kabızlıktan. Zorlanmadan dolayı makatta çatlak oluşmuş olabilir, bu da kanama yapar. Ama bunlar en nihayetinde tahmin, önünü almak lazım, en iyisi veterinere göstermek.

Zynpkck

Kabız olabilir bi gzlemlemenizde fayda var

Elifmuzeyyen

Kabak haslayip verebilirsiniz galiba kabizlikta bagirsaklari calistiracak lifli seyler gerekiyor ya. Bir de zorlanıp yapamiyorsa zeytinyagi icirin bir cay kasigi. Tekrar kan gorurseniz veterinere gidin kesinlikle ihmal etmeyin. Gecmis olsun kedicige

melikealgin

Zeytinyağı icirdim dun ondan sonra yaptı zaten teşekkür ederim :)

Zynpkck

Kediniz dişimi kabızlık sorunu yada vajinal bi sorunu olabilir biraz gözlemleyin bence

Zynpkck

Kan nerden geldi

melikealgin

Yok erkek.Popo deliginden gelmiş cok az bi miktar

melikealgin

Evet sanırım kabız :/

melikealgin

Gunceeellll

melikealgin

Evet haklısınız bugun goturucem

melikealgin

Veterinere gitmeden yaptı tuvaletini kan da yoktu.Yorumlar icin teşekkür ederim bal oğlan kabızlığı atlattı sanırım :)