Kedim Ölümüne Korkak

Kortay

Arkadaşlar ben bir kedi sahiplendim 1 yaş civarı dünyalar tatlısı iran van kırması. Sokakta bulunmuş. Ne yaşadıysa birtürlü alışmıyor. Okadar korkuyorki girdiği biryerden saatlerce çıkmıyor. Asla yaklaştırmıyor. Hırlıyor tıslıyor. Ne ödüller mamalar verdim. İhtiyacını görüp deliğine geri dönüyor. Ne yapabilirim başka?

2 CEVAP

ursaminor

Sabredebilirsiniz. Bir sevgilinin güveninin kırılması gibi düşünün, bazı gönül yaralarının tamiri zaman alır. Sokakta yaşadıklarından ziyade, belki evde de mutsuzdu, sokağa atıldı. Ya da çok mutluydu ama yanlışlıkla kayboldu. Bunlar hisli canlılar. Özlem duyuyorlar. Sevgi duyuyorlar. Sizin onu sevdiğinize ikna olduğunda kendini size bırakır merak etmeyin. Ama kolay olmuyor işte bu bazen. Yine de sevgi her şeyi yener. Sadece zaman tanıyın ona.

cakil19921

Mıh malesefki benim kesimde çok korkak yapacak birey yok herseyden çok korkuyor ve şuan bir buçuk yaşında ama çok korkak degistiremedik ama ben onu öyle seviyorum