Narkoz Etkisindeki Kedim Yüksek Yerlere Zıplamak İstiyor

Ecemnur6

Merhabalar, dişi kedimi bugün kısırlaştırdık. Yaklaşık 10 saat oldu. Narkozun etkisi biraz biraz azaldı yüremeye de başladı ama bütün yüksek yerlere zıplamak istiyor. Dikişlerine zarar verir diye korkuyorum dikişli yeri bandajlı, hunisi de yok. Zıplamasını nasıl engelleyebilirim? Bütün gece taşıma kafesinde dursa bir sıkıntı olur mu?

1 CEVAP

cakil19921

Bence taşıma kutusuna koyma benim kedimi koyduğunda açmak için kapıyı her türlü şeyi yapıyor yani ortada patlayabilir keşke boyunluk yapsaydınız bandaj yeterli değil kedi onu soker