Mamalarin Tazeliği

BoncukOglum

Bir çok mamanın sipariş sayfasında tazelik garantili yazarken ND kuzu etli tahıllı küçük ırk mamada yazmıyor. 7 kg lık paket sipariş ettim ama tazelik garantili yazmadığı için mama son kullanma tarihi yakın gelir mi diye endişelendim. Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

4 CEVAP

BoncukOglum

Mama gorselinde tazelik garantili yazıyorsa ürünü sipariş etmeyin. Mama taze gelmedi son kullanma tarihine 4 ay var. 7 kg mama 4 ayda nasıl bitecek bilemiyorum. Kargo görevlisi de imza falan almadan paketi atıp kaçtı mamaya bakmama bile fırsat vermedi. Gitmese mamayi geri yollayacaktım.

BoncukOglum

Düzeltme: tazelik garantisi YAZMIYORSA

BoncukOglum

Mama taze sıkıntı yok tarihi yanlış görmüşüm. Petlebi ekibi hemen dönüş yaptı ilgilerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.

Cldkgkcs

A aa.. Bende şaşırmıştım ilk mesajları okuyunca, neyse sevindim adınıza.. Galiba tarihi yakın olan mamaları da uygun fiyata alıp süresine kadar bitirmekte sıkıntı olmaz değil mi .. O zaman da mı bayatlamaya başlıyor olabilir bilemedim şimdi :)) kendim de yapacak olursam böyle bişey