Disi Kedi Kısırlaştırma Ücreti ?

Zynpkck

Merhaba arkadaşlar pazartesi günü kömür hanımı kısırlaştırdık ve veterinerimiz iki gün kalması gerektiğini söyledi kısırlaştırma ameliyatı için 350 tl fiyat istedi size sorum bu iki gün kaldığı için yada uyguladığı antibiyotikler için ayrı bi ücret talep ediliyomu yoksa bunlarda 350 tlnin içindemidir ?

3 CEVAP

cakil19921

Yani onu sorman gerekli veteninerden veterinere değişir mesela ben bir veterinere sordum 350 dedi disiiye lakin şimdiki veteninerim 250 fiyat bitti bicmeli ama bazı veteninerler antibiyotik dahil para istiyor bazıları istemiyor

cakil19921

Ama bence 350 tm icindedir

Zynpkck

Umarım :)