Simsiyah Dışkı

Elifmuzeyyen

4 yavru kedimizden bir tanesinin karni cok sert ve pek bir sey yemiyormus biz de sutu sulandirip siringayla verdik kedi birden arka kismindan simsiyah su gibi bir şey akmaya basladi ben idrar sandim önce karnına dokundukca damla damla akmaya başladı sonra disari cikti biraz tuvaletini yapti daha katiydi ama yine simsiyah. Aldik veterinere götürdük hemen antibiyotikle mikrop oldurucu yapti veteriner igne yani. Biz yine goturucez gecmezse tabi ama ne yedirebilriiz bu kedicige. Geldiginde gozleri bile kapaliydi cok emek verdik biz onlari kaybetmek istemiyorum. Boyle bi sey yasayan varsa yazin nolur.

6 CEVAP

BoncukOglum

Süt vermeyin. Yavru kediler için püre konserve mamalardan alın. Onu vermeye çalışın. Yemezse mamayi çorba gibi suyla ezip şırınga ile icirin. Ve tedavisini aksatmayin. Geçmiş olsun.

Elifmuzeyyen

benim köpeğime de öğle olmuştu kediler veya köpekler eğer siyah bişey yaparsa bebek doğurmaya çalışmış ama karnında bebek ölüp eriyince asitten dolayı öyle siyah bişey akıyor ya da erkek olupdoğurmayaçalışan köpeklere veya kedilere oluyo

gçljıayfuyadfauysdgfıudosg9df8ugdf8g7yuasdasdasd

Elifmuzeyyen

@AlperenAylak dediğinizle alakali olduğunu düşünmüyorum.
@BoncukOglum biz o şekilde olduğunu bilmeden biraz sulandirilmis sut verelim dedik şırınga ile zaten hemen simsiyah su gibi akmaya başlayınca aldık veterinere gittik