Kedide Bölgesel Tüy Dökülmesi

selin2810

Kedimde 2 haftadır bu şekilde tüy dökülmesi gözlemliyorum.Veteriner alerji olabilir deyip travocort krem verdi ama çoğalmaya devam ediyor. Tecrübesi olan var mı?

4 CEVAP

aleyn

mantar olabilir egzama ya da alerji olabilir mamasına alerjisi olabilir ne kullanıyorsunuz değiştirmeyi düşünebilirsiniz deri hastalıkları genelde bağışıklık düşünce ortaya çıkar yetersiz besleniyor olabilir bağışıklık güçlendirici uygulamalar yapabilirsiniz. bu bölgeler için sarı kantoron yağı tavsiye ederim kısa sürede iyileşmesi için travocort kullanmıştık biz de ama malesef hiç işe yaramamıştı.

selin2810

ND mama kullanıyoruz ama balıklıdan kuzuluya geçmiştik, etkisi olabilir mi?

aleyn

değişimden sonra mı oldu peki, içeriklerine bakıp farklı ne var bakabilirsiniz etler dışında kediler için bazı gıdalar alerjen olabiliyor malesef. ben kullanıp sonuç aldıgım 2 ürünü tavsiye edebilirim ilki bağışıklık güçlendirici diğeri cilt düzenleyici. bitkisel destek olup ilaç olmadıklrı için tavsiye edebiliyorum ayrıca vet. onayıyla 1er kutu eşzamanlı kullanmıştık.
bağışıklık için

cilt için

selin2810

Çok teşekkürler.