Parazit Damlası Ve Hapı

Cathorn

Bizim sokağımızda bir kedi var çok uysal mahallenin çocukları çok seviyor. komşulardan birisi kedi ve seven çocuklar hasta olmasın diye parazit damlası ve hapı almış ve bize verdi bizim kedimiz var biz daha iyi yaparız diye ama bizim kedinin parazitini veteriner yapmıştı biz bilmiyoruz. damlayı kafasına yalayamayacağı derisine yapacağız onu biraz biliyorum ama hapı ilk defa duydum. nasıl yapacağız? bir kaç video izledim ama çok zor. hapı toz yapıp yedirsem yada suyuna katsam yine işe yarar mı? ve kaç ayda bir yapmamız gerek lütfen detaylı anlatın hiç bir fikrimiz yok.

6 CEVAP

Bktplt

Eğer kedi küçükse sakın hap vermeyin çok ağır geliyor yavru kedilere benim kedim az daha ölüyordu hele köpek içinse hiç vermeyin

Cathorn

birde damlanın üzerinde köpek yazıyor sanırım yanlış almışlar -,-

Cathorn

yaa bilen birisi yok mu :((

Cathorn

kedim 7 aylık

Elifmuzeyyen

Aldiklari yerden kedi icin olanini alin. Ve o ilaclar kiloyla dogru orantili verilir. Ikiye bolup yarisini vermeniz gerekebilir o nedenle veterinere sormanız daha iyi olacaktir