Kedi Mi? Köpek Mi? Yardım Edin....

Evcil hayvan alacağım ama kedi mi köpek mi karar ve demiyorum? Benim için köpek ön plandaydı ama olumsuz şeyler duymaya çok başladım ve ne yapacağımi şaşırdım. Lütfen yardım edin...

9 CEVAP

kedi

zehratorlak

Merhaba,
kedi ve köpek çok farklı hayvanlardır. ikisi de harika dostlardır ama kafanızdaki sorular her neyse size şöyle söyleyeyim: köpekler gezdirilmeyi sever o yüzden dışarıya sık sık çıkan, yürüyüş yapmayı seven biriyseniz köpek sizin için ideal olur. tek zorluğu da ayda bir yıkamak olur muhtemelen.
kedinin bakımı şahsen inanılmaz kolaydır. tek gereken her gün tuvaletini temizlemek, mamasını vermek, ve onu sevmek.
eğer cins ve özel gerekçesi olan bir kedi değil de normal bir kediyse, yıkamanız gerekmez. 2 yıldır kedi sahibiyim bi kere bile ihtiyaç duymadım yıkamaya. Her gün oturuyorlar bir yere, yarım saat temizliyorlar kendilerini. Biz insalardan dahi daha temizler.

vento

2 yildir kedi yikamadim diyorsunuz yikayin yaziktir

vento

Hayvan sevgisi bir baska kedi kopek farketmez ikiside size en iyi dost olacaklar eminim Tabiki karsilikli

zeynepozcan

sizin fikriniz ama çok iyi ırk köpekler var golden retiever labrador retriever yada küçük ırklar hem köpekler eğitilebilir onu eğitmesi sizin için bi hobi olacaktır zaten bi goldenı dakika yada yarım saat gezdirseniz de olur

Akitamaya

Köpek çünkü kedi nankör olabiliyorlar olmayabiliyorda

Akitamaya

Köpek alırsanız akita yı öneriyorum

Akitamaya

Çok iyidir

Teşekkür ederim herkese