Yardimci Olurmusunuz

Sedef2626

Arkadaslar kış geliyo ogluşuma ayakkabi koyafet almak istiyorum bu sitede ayakkabi yok kiyafetlerde cok pahali guvenilir kapida odeme olan site onerirmisiniz

13 CEVAP

Anonymus813797

Köpüşünüze kazak giydirmekten ziyadr isterseniz balkonunuza bir kulube alın veya yapabilirsiniz de. Dışını da straforla kaplarsanız yalıtımlı olur. Nalburlardan baya büyük boyutunu 5 tl gibi bir fiyata bılabilirsiniz. Birde isterseniz külübenin içine ışıklandırma falanda koyabilirsiniz baya etkili oluyor. Kulübenin içine bir minder koysanız zaten köpüşünüz gayet rahat eder :) umarım köpüşünüz rahat bir kış geçirir. Genelde benimki kazaklarını yırtar da o yüzden pek önermem :)

Elifmuzeyyen

Yok bana ilginç geldi de onun için oyle dedim ama gordum evet olabiliyormus dogru ayaklari camur olmasin tabi de acaba rahat edebiliyolar mi biz kisin kopegimize kazak giydiriyoruz diye baya bir tuhaf karsilaniyorduk ayakkabiyla karsilasmamistim ***de kapida odeme var saniyordum

Sedef2626

Anladm tessekkur ederim benimki balkonda kaliyo bide üsüyebilir diye bnde kazak gibi bisey almak istiyorum ama iste bulamadim

Elifmuzeyyen

Ayakkabi mi? Kopeginize mi

Elifmuzeyyen

Dışarı mi çıkarıyorsunuz kopeginizi gezdirmek için falan? Googlelayinca cikiyor bir sürü ama ben daha önce kopegine ayakkabi alan da giydiren de görmemiştim site oneremiyorum o nedenle. ***.com da su geçirmez kaucuk ayakkabilar var kucuk irk ve yavrular icin bu tip bir sey ariyorsaniz bakin isterseniz

Sedef2626

Evet disari cikartiyorum tabi gezdiriyorum gunde 4defa diaari cikiyo tuvaletini yapmak icin kar yagdiginda yerler camurken neden oyle cikartiyimki size mantiksiz geldi heralde. Kredi kartim yok benim *********** gittiyorda cikiyor evet ole bise istiyorum ama kapida odeme yok iste onlarda

Sedef2626

Ayrica *** de kapida odeme yok diye biliyom

Sedef2626

Klubesini zaten geldiginden 10gun sonra yaptrdim minderide koydum yumusacik fakat genede endiseleniyorum usumesin diye eve almak istyorum ama ailem izin vermiyor

Elifmuzeyyen

Kazagi kendiniz veya bir yakininiz orebilir biz olcmustuk boyunu :') cok guzel oluyor renkli ipler aldik annem ordu

Kimsecik

Ufak ırk değilse kazağa ayakkabıya gerek yokki ne ayakkabısı ne çorabı :)?

Sedef2626

Irkının ne oldugunu bilmiyorum ama kucuk dha 3bucuk aylik

Kimsecik

Fotosu olan ise büyük ırk belli ayakkabı giydirince kabullenicek sanıyorsunuz :)
Mahalleliye eğlence çıkar millet güler gıcık eder .

Sedef2626

Kime ne canim allaala ne kdr ck buyuttunuz ben size site sordum sizler niye aliyonuz soruyosunuz tuaf:))