Dişi Kedimi Kısırlaştırdım Ama Su İçmiyor

AsliZ

Arkadaşlar merhaba dün dişi kedimi kısırlaştırdım.Kızgınlık dönemindeydi fakat veterinerim kızgınlıktayken kısırlaştırabiliceğimizi söyledi.Operasyonu dün oldu eve getirdiğimden beri kusmadı ama bütün gün uyur pozisyonda duruyor ve dünden beri ne yemek yedi ne su içti.Uyuması normal ama yemek yememesi ve su içmemeside normal midir?

3 CEVAP

Anonymus813797

Kısırlaşan kedilerde bu gibi durumlar olabiliyor. Tamamen piskolojik. Ancak bu zaman ikinci günden fazla olursa sıkıntı olabilir.

AsliZ

Teşekkür ederimm

melikealgin

Su içmeye zorlayin daha da icmezse