Kedi Kısırlaştırma

AsliZ

Arkadaşlar merhaba,Dün dişi kedimi kısırlaştırdık.Fakat dünden beri ne mama yedi ne su içti.çok halsiz bi durumda.Kusma olmadı ama su içmemesi beni çok üzüyor.Sizce normal midir?

2 CEVAP

Gul36

Evet, normaldir. Ameliyat oldu sonuçta, iç organlarıyla oynandı. Mama yememesi, kakasını yapmaması, sürekli uyuması olağan. Şu anda vücudunu dinlendirmeye çalışıyor. Birkaç gün kuru mama değil de, içine su katılmış yaş mama verirseniz daha iyi olur. Kabız olması muhtemel çünkü. Susuz kalmaması için de şırıngayla su verebilirsiniz.

AsliZ

Teşekkür ederimm