Pomeranian Boo Cinsi Köpeğime "Eş" Aranıyor!

xexsam

Merhaba Dostlar,
Ailemizin ferdi sevgili dostum Teddy'ye, içgüdüsel olarak yapmak zorunda hissettiği eylemi gerçekleştirebilmesi için,dişi bir hemırkına ihtiyacimiz var. Biliyorum, kulağı garip geliyor. Inanın benimde böyle bir platform da bunu acık acık taleb edeceğim aklıma gelmezdi.Durumu mazur görün lütfen,küçük dostumun hatırına.Teddy tam secereli yurtdışından bize armağan edilmiş mükemmel bir dost. Gerçekten yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Yoksa gittiğimiz herherde insanlara mahçup olmaya ve daha da önemlisi onun psikolojik durumunun kötüye gitmesine seyirci kalacağız.

1 CEVAP

eylul

benımde disi var pomerıana kıızm eger ıstersenız olabılır balıkesırdeyım ama