Kedim Birden Fazla Yuttuğu Tokaları Kusmuş

Arkadaşlar bugün annem aradı ve kedimin sabahtan beri kustuğunu söyledi ve kustuklarından toka ve lastik çıkmış. Rengi de sarıymış sabah anneme rahat vermemiş üstüne atlamaya çalışmış sürekli. Annem diyor daha var ama çıkarmakta zorlanıyor. Yarın da hafta sonu iş için evden ayrılacaklar. Yapabileceğimiz bir şey var mı? Veterinerde hemen iğne yapılmasını istemiyorum.

6 CEVAP

Kimsecik

Bir toka muhabbetidir gidiyor bu ara herkesin kedisi toka yutuyor anlaşılan..
Siz bahçeden bir avuç çim yolun uzun uzun yıkayın kedinizin önüne koyun çimleri yutar sonra kusar ne var ne yok çıkar bu doğada kullandıkları yöntem.

Kimsecik

İyi aklıma geldi bu akşam bende yoluyim çimen götürüyüm evdekilere koro halinde kussunlar belki benimde midem bulanır eşlik ederim :)

aleyn

kediler toka gibi şeylerle oynamayı çok sever çektikçe uzadıkları için önce oynar oynar sonra koparıp yutar tokalar paket lastiklri hepsi için geçerli benimki uyurken kafamda toka varsa kafama geliyor tokayı çıkarmaya çalışıyor dişleriyle. o yuzden ulaşabileceği yerlerde asla bırakmayın.

Çok sağ olun ya evde de değilim göremiyorum tam durumunu annem hemen çıkar toplar bahçeden :D

Kdjdjd çok iyi ya :DD

Evet haklısınız daha önce böyle birşey yapmadı ben de şaşırdım telefonda annem toka çıktı deyince.