Veteriner Tavsiyesi?

gulinsahim

Merhaba arkadaşlar,
Şişli'ye yeni taşındım ve çevreyi pek bilmiyorum. 2 tane kedim var ve onlara doğru düzgün bir veteriner bulmak istiyorum. Bu tarafta olup da veteriner tavsiye edebilecek olan birileri varsa çok sevinirim.Teşekkürler. :)

4 CEVAP

Assli

Petite Veteriner kliniğini tavsiye ederim, 3 yıldır onlarlayız ve çok memnunuz. İdil hanım ve Özgür bey ikisi de tam bir hayvan dostu :)

PETITE VETERINER KLINIGI
19 MAYIS MAHALLESİ MEHMEtCİK CADDESİ 108/A
FULYA/ŞİŞLİ

gulinsahim

Çok teşekkür ederim. Tavsiyenizi değerlendireceğim. =)

Ezgii94

Pelin vetiner kliniği tavsiye ederim Google dan adresi bulabilirsiniz

gulinsahim

Teşekkür ederim. İnceleyeceğim.