Kedim Kabız

Mayis1

Daha önce de dişi kedim kısırlaştırmadan sonra sadece 1-2 defa çişini yaptı kakasını yapmadı diye sormuştum. Şu an kabız olduğunu düşünmeye başladım. Mamasını suyla ıslatıyorum ve yaş mama veriyorum.( 1 gündür yapmaya başladım) veterineri arasam kediyi getirin diyecek. Ben de eğer verebileceğim yiyecekler varsa onları denemek istiyorum ilk önce. O kutuya girmekten nefter ediyor ve ilaç almadan iyileşebilecekken veterinere götürmeyi tercih etmiyorum. Kabız kediye ne verilir? Kısırlaştırma ameliyatı üzerinden 1 hafta geçti bu arada. Kuru mamasını ıslatmadan veriyordunm,yaş mama ve az yağda yumurta kırıp veriyordum. Yeni yeni ıslatmaya başladım mamayı ama sorunsuz bir şekilde yiyor. Sağlıklı ve dayanıklı bir tekirdir kendileri

2 CEVAP

melikealgin

Bende yaşadım gecenlerde bunu.1 cay kaşığı zeytinyağı içirin benimki hemen yaptı

Mayis1

Ayçiçek yağı olsa fark eder mi?