Yavru Kediye Bebek Mamasi Verilir Mi?

suegven

merhabaa, arkadasim 4 tane yavru kedi bakiyor yaklasik 3 haftalik falan. internette bebek mamasi verilebilecegini okumus. kediler icin olanindan degil ama, bebelac vs onun gibi. bu bilginin dogrulugu hakkinda bisey biliyor musunuz?

3 CEVAP

aleyn

bebek maması yerine kedi bebek mamaları var kitten milk ya da kedi süt tozu diye geçiyor ondan verilmesi gerek. bebek mamaları ancak geçici olarak anlık durumu kurtarmak için doysun diye verilebilir ama onunla daimi besleme yapılamaz bi insan yavrusuyla bi kedi yavrusunun ihtiyaçları aynı değil

Bktplt

Bende ilk aldığımda veteriner kesinlikle anne sütüne çok yakın olduğu için bebelac vermelisin dedi verdim 1 ay kullandık hatta yaş mamayla karıştırdım çokta sağlıklı kızım

melikealgin

Verilir evet