Çok Acil! Fikirlerinize İhtiyacim Var P2

Fbt90

Bugün tekrar bakmak icin gittim cok daha iyi durama gelmis kemikler felan kapanmis sadece bu kalmis Bu nasil gecer her hangi bir krem sprey önerileriniz varmi

2 CEVAP

Fbt90

Ya da birakiyim kendi kendine iylessirmi

Köpek ısırmış bu kediyi galiba bu köpeklerde yara olunca kurt kapmasin diye sürülen mavi bir sprey var ondan bulabilirsen ondan al bulamazsan da etrafındaki tüyleri kazı oraya bandaj gibi birşey yapıştır yoksa sinek kurt atar kurt da boğazına kadar yer hayvanı öldürür.