Nd Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması Deneyen Var Mı?

patili

şuan düşük morina balıklı olanı veriyorum kedilerime. değişiklik olması için kuzulu yaban mersinlimolana geçsem acaab sevmezler mi severler mi diye de tereddüt içindeyim. kuzu etinin proteinini de alsın istiyorum ama kedisine kullananlar yazarbilir mi? beğendiler mi begenmediler mi vs

8 CEVAP

Cyborg

Tahılsız kuzulu yaban mersinli olanından memnunum ben. Tavuklu narlıdan geçmiştik tüy dökülmesi azaldı, tadını da daha çok sevdi. Şimdi kısırlaştırılmış almam gerektiğinden tavuklu seçeneği olduğu için üzülüyorum. Sanırım bizde de tavuk alerji yapıyor.

selin2810

Tad olarak sıkıntı olmadı, düşük tahıllı morina balıklıdan sonra kedim severek yedi fakat birden alerjiden tüyleri dökülmeye başladı. Balıklı kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederim.

patili

Hadi ya. Tamam o zaman hiç almıım. Çünkü benimki şuan bile acaip tüy döküyor. Acaba diyorum aşırı proteinden dolayı mı tüy döküyo kızım

sophiee

Biz de tavuklu narlıdan tahılsız kuzu etliye geçmiştik. Daha bir iştahla yedi sanki. Mama kabında biraz daha yoğun bir kokusu vardı ama bizi rahatsız etmedi. Kakasında bir değişiklik olmadı. Tüy dökümü gibi bir problem de yaşamadık.

patili

**anladım ikiniz de tavukludan geçmişsiniz. kuzuluyu daha çok severler kesinlikle tavuktansa ama balıktan kuzuya geçmek acaba nasıl bi etki yapar onu bilemiyorum. Acana aldıgım dönemlerden balıklıdan kuzuluya geçerken moralleri bozuluyodu ama sonra onu çok güzel yiyodu. Ama kuzuludan balıklıya daha sevinçli geçtiğimizi hatırlıyorum

patili

ben en iyisi ikisini karıştırıp vereyim kuzu da yemiş olsun minnoklarım :D

Kimsecik

Nd düşük tahıllıyı geçelim tahılsızında dahi aşırı protein yok;aşırı protein nedir mesela kediler yüzde yüz et ile beslenir sizce aşırı proteinmi alşmış olur mesela bu durumda.Ben nd tahılsız kullanıyorum 3 kedim 7 de yavru var tüy dökümü çok az yok desem olur tarıyorum çok az geliyor.

Kimsecik

Nd balıklı ve nd kitten