Kedimin Kilosu İdeal Mi?

KomurveMia

Kedim 15 gün sonra 5 aylık olucak şuan kilosu 2 kg. İdeal mi ?.

11 CEVAP

Anonymus813797

Biraz fazla gibi. Fotoğraf koyarsanız daha net bir karaverebilirim

Tikih

Benim kedim 5 aylık ve 3 kilo

KomurveMia

Şu an profilime girerseniz resmi var Neslihan hanım buraya yüklemeyi beceremedim

KomurveMia

Tikih benim kedimin boyu küçük yani yerden yüksekliği küçüktür eni 40 cm veteriner ölçtü bugün. Bacak boyu küçükmüş.

Mayis1

Kediden kediye değişir. Hareketli olmasıyla da alakalı tabii. Bu yaş için 2-2.5 kilo ideal bence. Benim 4 aylık kedim 2.5 kilo annesi 1.5 yaşında 3 kilo. Mama kapları da hep doludur ama anne kedi minyon biraz. Bence kedinizin kilosu gayet uygun

KomurveMia

Aynen benim kedimde minyon bacak boyu uzun değil yere yarın

Mayis1

Ama mama kabı hep dolu olsun biraz kilo alsa fena olmaz

Ares07

Benim kedim de 5.5 aylık ve 2 kilo 700 gram. İlk aldığımda ise 4 aylıktı 1 kilo 800 gramdı. 4.5 aylık olduğunda 2 kilo oldu. Bence çok normal. Veterinerler de kedinin yapısına bakıp iri cüsseli olacak ya da minyon diye söylüyor. Kediden kediye değişir

cakil19921

ideal beni kedim bes bucuk aylık 2 kilo 700 gramm

Kediforum

Kedinizin kilosu normal maşallah :)
https://www.kediforum.com

Ecerana

Benim kedim 6,5 aylık ve 4 kilo bizim ki biraz fazla ama bizimkinin yapısı biraz cüsseli tekir olmasına rağmen