Ne Olursunuz Bakın ???

Tikih

Anket

çok güzel birşey yapıyorsun devam et
(26 oy)
onları da alma
(1 oy)
Toplam (27 oy)

merhabalar öncelikle evdeki kedi nüfusu çok fazla olduğu için sokaktaki kedileri eve alamıyorum . bazı dotlarım hasta veya yaralı kedileri bana getiriyor .bende onları iyileştirip sokaktaki klübelerde besliyorum . arkadaşım bu hafta 2 tane daha kedi getircek sizce onları da almalı mıyım . şuan sokakta 2 kedim var . onları akşamları içinde battaniye olan bir kulubeye koyuyorum . geçen seferki olaydan sonra artık kilitliyorum. onlara mama olarak advance kullanıyorum . sabahları da serbest bırakıyorum . sizce onları da alıp besleyim mi ??

14 CEVAP

sdfkllli

ölmesi lazım derken anladığım şu , yaralı bir can var ona müdahale edilmemeli çünkü ölmesi lazım ?
tikihcim sen kimseyi dinleme canım bildiğin yoldan devam sen müdahale et doğrusu bu bence . sokakta insanlar tarafından zarara uğrayan birçok hayvan var yani hasta yaralı olmaları kaderleri değil çevresel faktör . tabi ki hepsine yetişemezsin tek başına çünki her yerde fazlasıyla var ama yetişebildklerin için bişeyler yapman muhteşem bişey ;)

Elifmuzeyyen

Tabiki alip besleyin evinize alamazsiniz belki ama size ihtiyaçları var neden tereddut ettiniz acaba birileri mi laf ediyor? Alin bence cok guzel bir sey bu

Tikih

Çok teşekkür ederim hepinizin nazik ve saygılı cevapları için . Bana çok yardımcı oldunuz :)

Emre95

Çok eski kullanıcı olmasıyla alakası yok siz kimseye bakmayın eğer istiyorsanız alın buradaki kimseni ilgilendirmez yapacak olacağınız şeyler

SEYMADUMAN

tabi ki almalısınız. bu çok güzel birşey sizi tebrik ederim gerçekten. onların size ihtiyacı var size muhtaçlar bakabilme gücünüz varsa bakmalısınız kaç tane olduğu fark etmez ki..

Elifmuzeyyen

Niye alamayacakmissiniz? Onu da yazdi mi acaba merak ettim

Elifmuzeyyen

Duydugum en sacma aciklama valla. Ne alaka ya niye ölsün ki biz öldürme degil yasatma taraftariyiz siz devam edin almaya beslemeye

Tikih

Teşekkür ederim.........

Tikih

Teşekkür ederim....... haklısınız bu devirde insanlara pek kulak asmamak lazım..

SEYMADUMAN

tabi ki almalısınız. bu çok güzel birşey sizi tebrik ederim gerçekten. onların size ihtiyacı var size muhtaçlar bakabilme gücünüz varsa bakmalısınız kaç tane olduğu fark etmez ki..

uwu

Tabii ki size ihtiyaçları var, onları kollamanız çok güzel bir şey bu tartışılmaz ama sizin de bir hayat sahibi olduğunuzu unutmayın bence. Bu konudaki kararınızda kimsenin söz hakkı yok ama çok kalabalık bir kedi nüfusunuz varmış evde. Ben 2 tanenin bile üstesinden gelemem. Siz de kendi limitinizi bilirsiniz. İyileştirip sokakta bakabilirsiniz sizi sıkıştıracaksa eve daha fazla kedi almanıza gerek yok. Onların ihtiyaçları olduğu gibi sizin de ihtiyaçlarınız ve de yaşamanız gereken bir hayat var.

Tikih

Çok eski bir kulanıcı özeld3n alamazsın saçmalama tarzı şeyler yazdıda ....

Tikih

Güya sokakta bakmamam lazımmış yaralıysa ölmesi lazımmmıs ......

Tikih

Teşekkür ederim . Zaten ben bu işten büyük bir zevk alıyorum.... umarım ki insanlar bunu örnek alıp uygularlar