Kedim Sürekli !!!

crnasya

Kedim sürekli yatağıma işiyor kendi yatağına işiyor tuvaleti ulaşabileceği yerde ve temiz olmasına rapman evin içine dışkı yapıyor tuvalet eğitimi olan ve yetişkin bir kedi nedn böyle yapıyor ve nasıl önüne geçebilirim

4 CEVAP

Elaay

Veterinerimiz şöyle bir şey demişti, kediler protestocu hayvanlardır hoşlanmadıkları istemedikler şeyleri normalde yapmadığıklarını yaparak ifade etmeye çalışırlar mesela tuvaletini farklı yerlere yaparak gibi demişti. Aklıma bu geldi acaba evde hoşlanmadığı bir şey olmuş olabilir mi? Dikkat çekmek istiyor belli ki eğitimi olduğu halde başka yerlere yaparak.

Emre95

Benim kedimede oldu aynı şey ilk sahiplendiğim zamanlarda veterinerim stresten olduğunu söyledi kısırlaşınca düzelir demişti ama kısırlık vakti gelmeden düzeldi zamanla geçeceğini düşünüyorum

Kediforum

Bu konu ile ilgili bir yazımız var, bu bir hastalık belirtisidir, lütfen konuyu okuyunuz sitemizden.

https://www.kediforum.com

crnasya

DIŞARı çıkmak istiyor izin vermiyoruz dişi diye kızışmış durumda çünkü