Kedim Kaç Yaşında Olduğu Nu Nasıl Öğrenebilirim

zekeriya123

Kedimin kaç yaşında olduğu nu nasil öğrenebilirim lütfen yardım edin şu anda kedim hamile galiba karnı yuvarlak ve meme uçları kizariyor yaşını öğrenmek istiyorum o yüzden

3 CEVAP

CerenAlp

hamile kaldıysa kızgınlıga girmiş demektir bu da ortalama olarak 4-5 aylıktan büyük oldugunu gösterir eger 1 yasının üzerinde degilse herhangi bir veterinere sorarsanız dişlerine bakarak yasını söyleyebilir 1 yasın üzerinde oldugunda tahmini bir rakam da olsa söylerler yinede

ursaminor

Dişlerinden, derisinin kalınlığından, vücut yapısından anlıyor veterinerler. Erken yaşta hamile kalmışsa kötü ve üzücü bir şey daha kendi gelişemeden :( Ama emin olmak için vete götürün ultrasonla baksın bebek mi değil mi anlar onlar. Başka bir şey de olabilir sonuçta. Ve eğer hamileyse beslenmesini değiştirmelisiniz. Daha fazla protein ağırlıklı, vitamini bol olan besinler vermelisiniz.

Kimsecik

Sizde büyümediyse dişlerden kendini ele verir yan dişler sarımtırak ise 1 yaş üstü koyu sarı turuncuya yakın ise 2 yaş üstü vb gibi.