Kedim Neden Yemek Yemiyor

Dondurmacik

Arkadaşlar merhaba dün barınaktan bir 4.5 aylık bir kedi sahiplendim kedim eve gelir gelmez ona tuvalet eğitimini verdim ve önüne yaş mama koydum yaş mamanın içinden yaklaşık 3-4 parça yedi suyundanda içti bu sabah yine yaş mama koydum yemedi benim zorumla 2-3 parça yedi aldığım mamadan koydum ondan da yemedi ödül maması verdim yüzüne bile bakmadı biraz yoğurt koydum azıcık yoğurt yedi su da içmedi sabahtan beri yatıyor biz kaldırmasak kalkcağı yok sürekli uyuyor bu sabah yatağımın altına girdi çıkarmaya uğraştık çok miyavladı çıkardığımızda titriyordu sizcebir sorun var mıdır mamasını değiştirmelimiyim

4 CEVAP

Cyborg

Bana alışma problemi yaşıyor gibi geldi. Birkaç gün sürebilir üstüne gitmeyin. Oyun oynatmaya çalışın. Küçük kağıt toplar yapabilirsiniz, kedi oltası edinebilirsiniz. Uyurken yanına giydiğiniz bir kıyafeti koyarsanız kokunuza daha çabuk alışmasını sağlayacaktır. Zaten çok fazla su içmezler ama yine de yememeye devam ederse bir veterinere danışmakta fayda var.

Mayis1

1-2 gün bekleyin size alışmamış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Eğer düzelmezse veterinere gitmekte fayda var

hdemirli

Bir veterinere götürmenizi öneririm benim de böyle olmuştu meğer grip olmuş bir depo antibiyotik yaptılar vitamin vs hemen düzeldi. Su içmiyorsa şırunga ile içirin susuz kalmasın. Burnu kuruysa ateşi olabilir. Ama veterinere götürün.

Dondurmacik

Şırıngayla su verdim bana alıştığını düşünüyorum çünkü sürekli bana sürünüyor kucağıma çıkıyor en kısa zamanda bir veterinere götüreceğim