Lütfen Yardım Edin!!!

ahmetaydinli

Kedimin 2. doğumu birinci doğumdada ikinci doğumdada yavruları mantar oldu internette okuduğuma göre tedavi ettirilmezse 2 yıl ömürleri varmış ne yapmalıyım tam da sahiplendirmek üzereydim Sağlıklı kedilerimi petlebiye yüklediğimde bile kimse sahiplenmiyor :(( Ne yapmalıyım... Zaten 5 köpeğim 8 kedim var tedavilerini yaptırmam çok zor sahiplenmek isteyen varsa benimle watsaptan iletişime geçebilir fotoğraflarını atabilirim 2 gri 2 sarı yavru var 1 veya 1.5 aylıklar masmavi gözleri var lütfen yardım edin Bursa içi olsa iyi olur.

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Instagramdaki sahiplendirme sitelerine de yazın ozellikle bursadakilere. Nakil destegi saglanarak tedavi ettirebilirsiniz yardimci olan dernekler falan çıkacaktır inşallah

Kediforum

Facebooktaki sayfamıza yazabilirsiniz. Elbet sahipleneceklerdir.

https://www.kediforum.com