Kısırlaştırma Sonrası Antibiyotik Kullanma Süresi

Cyborg

Merhaba. Erkek kedimi geçen hafta cumartesi kısırlaştırdım. Veteriner antibiyotik şurup verdi kullanmam için. Ancak ben kaç gün kullanmam gerektiğini sormayı unuttum. Yarın arayıp öğrenmeli miyim yoksa sabit bir süresi var mı antibiyotik kullanımının?

2 CEVAP

Mayis1

Yarın arayıp sorun biz de geçen cumartesi kısırlaştırdık perşembe akşamı son kez verdim. 1 hafta olmuş bence yeterli. Yine de sormakta fayda var. Biz augmentin yazmıştı vet.

Cyborg

Bize de Amoklavin verdi. Galibe yeterli zaten kutuda 7 gün içinde kullanın yazıyor. Yarın bir ararım olmadı. Teşekkürler. :)