Kedi İdrar Damlatması

sdfkllli

arkadaşlar kedi neden idrar damlatır . bilginiz tecrübeniz var mı bu konuda .

7 CEVAP

sdfkllli

tamam cok tesekkur ederim

aleyn

gözlemlediniz mi sürekli mi böyle idrar yollarında problem olabilir.

sdfkllli

evet gözlemledim erkek benim kedim , dun uyuyordu yanimda uyandi uyku sersemi iki damla damladi ben de hemen kumuna goturdum kuma koydum bisey yapmadi , daha sonra kardesim severken yine eline gelmis bir iki damla bugun ara ara baktim rastlamadim ama endiselendim yine de . tam 5 aylik oldu yavru daha iki gun once vet kontrolunden gecti gayet saglikli dedi doktoru

kurban1525

Erkek kedilerin bazen pipisinde kalabiliyor bir damla idrar biraz bakımsız bizim kedilerimiz :) durum 1 hafta daha devam ederse veterinerinize danışın bencd

Istina

damlatma sorununuz çözüldü mü? bende erkek kedimin yattığı muhtelif yerlerde damlamalara rastlıyordum ki hala devam ediyor. çok kapsamlı bir kan tahlili yaptırdık herşey temiz çıktı ama nedenine akıl erdiremiyorum bir türlü...koskoca google da damlatma adı altında benim şikayetime benzer sadece sizin probleminiz yakın duruyor oyüzden merak edip yazıyorum..sevgiler..

Bcanaydn

Bende böyle bir başlık açmıştım dediğiniz gibi uykudan uyandı damlattı severken damlattı anlam veremedim uzun zamandır yapmıyor daha

bappatan

Önümüzdeki ay kızgınlığa girecek ve etrafa idrar püskürtecek demek oluyor bu. Sinyal veriyor.