Bahçedeki Kediler İçin Hangi Mama

Elifffss

Anket

Bozita Kitten
(4 oy)
BonaCibo Kitten
(4 oy)
Toplam (8 oy)

Bozita mı bonacibo mu sizce fark var midir

10 CEVAP

Feronia

Bozita

aleyn

bozita daha iyidir.

Elifffss

Arkadaşlar peki bonacibo çok mu kötüdür mesela micho veya mitoyla aynı kefeye koyulabilir mi?

Mayis1

Micho kötü bonacibo daha kötü. To, michodan daha iyi bence. Bonacibodan pek bir farkı yok. Bozita daha iyi

Feronia

Micho Bonacibo'dan kötü ama nihayetinde ikisi de kötü.

guineapigela

Bozitaa

Mayis1

Feroni yazınca fark ettim. Micho bonacibodan daha kötü yazmak istemiştim ben de. Bir yeri düzeltirken her şey karışmış. Micho bınacibodan daha kötü. Mito, michodan daha iyi. Bozita alın bence.

Bilgos

tendline en iyisi bence

Elifffss

Arkadaşlar peki mesela ben şu an aslında dört tane kedi bakıyorum ama arada başkaları da gelip gidiyor.Ve 2 kglık mamaları iki haftayı geçmeden bitiriyorlar.Çok pahalı mamalar var.Onları bir kaç kere aldim ama zaten daha da pahalanmışlar.Almaya kalksam internetten baktim internette bile aynı fiyat ya da cok az indirim.Ben şimdi mama almak istiyorum ama alacagim mama hem kaliteli olsun hem de cok pahalı olmasın istiyorum.Mesela siz nereden alisveris yapiyorsunuz?

Elifffss

Arkadaşlar peki mesela ben şu an aslında dört tane kedi bakıyorum ama arada başkaları da gelip gidiyor.Ve 2 kglık mamaları iki haftayı geçmeden bitiriyorlar.Çok pahalı mamalar var.Onları bir kaç kere aldim ama zaten daha da pahalanmışlar.Almaya kalksam internetten baktim internette bile aynı fiyat ya da cok az indirim.Ben şimdi mama almak istiyorum ama alacagim mama hem kaliteli olsun hem de cok pahalı olmasın istiyorum.Mesela siz nereden alisveris yapiyorsunuz?