Evde Geçici Olarak Baktığım Kedi Sanırım Parvo ( Kanlı İshal )Olmuş Tedavi Ettirebilecek Var Mi ?

Gezerbuket19

Anket

Yardım ederim
(1 oy)
Yuva bulurum Ömürlük
(0 oy)
Yardım
(3 oy)
Toplam (4 oy)

Yaklaşık 3 Aylık dişi bulduğum da 2-3 haftalık civarıydı hastaydı iki kez tedavi ettirdik ilk olarak belediye veterinerine bir süre sonra da özel kliniğe ama yine İshal ve Ablam kanlı oldunu söyledi çalışmıyorum şu an öğrenci değilim ama maddi durumumuz onu bir kez daha tedavi ettirebilmeye el verimli değil zaten sahiplenmedim kendim birine vermek zorundayım evde iki yetişkin erkek kedim var onlara da bulaşır vürüs lü ise ishal korkuyorum lütfen yardım edin tedavi olsun kalıcı iyi bir yuva da bulalım fotoğrafları çok güncel değil 1 hafta önce falan çektim .

3 CEVAP

Gezerbuket19

Burun çevresinde mantar varmış veteriner hekim öyle dedi eczaneden mantar spreyi alınması gerekiyor iç parazit de yapıldı 1 buçuk ay oldu yapılalı geçen günde 80 tl ye enjeksiyon yaptı ishali için ama mama değiştirdik Wiskas yavru kedi maması na döndük bir an iki gün önce mama da renkli kırmızı mama da var ondan kaka ondan kırmızı lı olabilir mi hareketliliğinde sıkıntı yok poposu pişhik olmuş

Cldkgkcs

Whiskas mamaya bir anda geçtiyseniz ishal olmuştur ki bi anda geçmeseniz bile içerik olarak pek iyi olmadığı için sindirimine ağır gelmiş olabilir yavrucağın.. Özelden yazıyorum

Cldkgkcs

Bu kedinin iç paraziti yapıldı mı ? Burnundan da bir rahatsızlığı olduğu belli.. nasıl olacak bu yardım peki siz nerdesiniz maddi destek bulduk diyelim tedavisi yaptırabilecek misiniz ? Genel durumu nasıl ne kadar kötü.. ?