Yardım Eder Misiniz

ceydayildiz

benim oturduğum evin bahçesinde bir tane yavru kedi ve annesi var küçük çocuklar sürekli bu kedilere taş atıyorlar. Yani kediler onların yüzünden insanlardan korkuyorlar benim evimin balkonu onların genellikle durdukları yere bakıyor ayrıca bahçeye çok rahatlıkla köpek de girebiliyor ben bu kedicikleri yakalayıp evimde beslemek istiyorlar fakat dediğim gibi insanlardan korkuyorlar nasıl yakalayabilirim yardım eder misiniz

2 CEVAP

hndkaya

https://www.petlebi.com/soru-cevap/1000-kedi-nasil-yakalanir burada ki cevaplar belki işine yarar. kolay gelsin

ceydayildiz

Teşekkürler