Kedimin Ağzının İçinde Lekeler Var

iremkilicel

Normalde fotoğraftaki siyahlıklar vardı ilk kedim olduğu için kendiyle alakalı bir şey sandım sonra bir tık fazlalaşmış gibi gelince korkmaya başladım. Ayrıca kedimin ağız kokusu da var. Aslında Proplan gibi kaliteli mamaya beslemeye çalışıyorum haftada 1 yaş mama veriyorum. Arada yoğurt veriyorum ama korkmaya başladım. Kedim bu arada 2.5 yaşında

2 CEVAP

kurban1525

Eğer iltihap varsa kedilerin ağızları narindir, yayılır ve size belli etmese de canı çok acır. Veterinere giderseniz antibiyotik tedavisi yapacaktır. Geçmiş olsun

GizemAltan

Derisinin renginden de olabilir, hemen endişe etmeyin. Benim de kedimin ağzında bunlardan var. Her ihtimale karşı veteriner hekime danışmanıznuygun olacaktır.