Ameliyat Sonrası :((

Tikih

Merhabalar kedim paşanın sırt derisi alındı . Bugün onu görmeye gittim.beni görünce hemen miyavladı. Zaten resimden dikişleri gözüküyor . 5 gün orda kalacakmış . Beni gördüğü anda kucağıma atladı . Veteriner kafesi kaparken yaklaşık 6 , 7 kere kafese atladı ( yanıma gelmek için ) en sonuncusunda çok sert çarpıp ( narkozun etkisiyle beraber ) bayıldı. Ya çok içim acıyor . Acaba sterese girer mi ? Yada bana küser mi ?? Çünkü veterinere sürekli tıslıyordu

1 CEVAP

Kimsecik

geçmiş olsun kedinize ne olduda bu operasyonu geçirdi?
Sizi tanıyınca tabiki siz eşittir huzur olunca size gelmeye çalışması normal buna benzer bir süreç yaşadım asla küsmez ama kediniz daha ürkek bir kedi olucaktır ...