Kedi Kısırlaştırma Fiyatları Hakkında Yardım Eder Misiniz?

umut61

Merhaba
Kedim Badem büyüdükçe artık sağa sola çişini yapmaya başladı ve çok ağır bir idrar kokusu var. Yatak odasındaki perdeleri kediden kurtaramıyoruz. Yeni yıkanan eşyaları görmesin. Anında gidip üzerilerine idrarını yapıyor. Bu konuda bunalmaya başladık ve kısırlaştırmaya karar verdik. Piyasada bulunan veteriner hekimler 250 TL gibi bir ücrete kısırlaştırma işlemini yapıyor. Pendik civarında veya yakın bir ilçede bu işlemi daha uygun bir fiyata yapabilen bir tanıdığınız veya bildiğiniz bir yer var mı? Yardımcı olursanız çok memnun kalırım. Yakında çocuğumuz olacak evimiz temiz kokusuz olsun istiyoruz.

3 CEVAP

umut61

Bugün Araştırarak Fatih Hayvan Hastanesinden Randevu Aldım Fiyatı 122 TL dir. Bilmeyenlere duyurulur...

Begg

teşekkürler bilgi paylaşımı için umarım kedinizin operasyonu sağlıklı biçimde sonuçlanır. şimdiden geçmiş olsun

bende az önce umut61 in dediği Fatih Hayvan Hastanesinden bilgi aldım 150 TL dediler, bir gecede konaklamalı. Gerçekten teşekkür ederim çünkü fiyatlar uçmuş durumda, kısmetse burada düşünüyorum..
, 350 isteyenide gördüm, farkı ne dediğimde gaz anesteziymişmiş..