Immuneks Surup

Elifmuzeyyen

3 tane 2.5 aylik 3 tane de 1.5 aylik 6 kedimiz var. Birinin gozleri bugulu gibi sanki. (1.fotograftaki) digerinin de gozunde perde var gibiydi sonra duzeldi 10-15 dakika sonra. O da ikinci fotodaki. Dogduklarindan itibaren ilik su cay suyu ile temizledik exocin goz damlasi tobrased krem ve vetin verdigi cloptic kremi kullandik. Baska bir vet de immuneks surup onerdi bagisiklik guclendirici olarak. Arkadasimin veterineri. Arkadasimda da varmis ilac bana verecek. Yavrulara kac cc ve ne kadar vermeliyim hepsine vermek istiyorum ama sadece gozleri sorunlu olanlara mi vermek lazim bilemedim. Yorumlari bekliyorum

14 CEVAP

minnossever1

0,5 cc verin. hepsine verin.bağışıklıkları güçlendirir. ilaç sayılmaz o zaten.vitamin gibi bir destekleyici

minnossever1

aile hekimine kendi adınıza yazdırabilirsiniz diye biliyorum.bebeklere verilen vitamin takviyesi zaten.insan ilacı yani.her gün verebilirsinz.gün aşırı da olur.ama gözü sorunlu olanlara her gün verin bence.doktor gözü için ne dedi

ursaminor

Ben araştırırken arkadaşlarım immuneks'ten ziyade immun44 önerdiler. Veterinerimiz de 44'ün daha iyi olduğunu söyledi. Eczaneye gittiğimde de doğrudan sordum hangisi daha iyi diye. immun 44 dedi. O yüzden ondan aldık. Ancak başka başlıkta demiştim 69TL diye. 3. günde bile burun akıntısının azaldığını görüyorum. Belki verdiğim diğer vitaminlerle vs. birlikte etkilidir ama yine de yazmasam olmazdı.

ursaminor

Ne demek... Ama maalesef hiç bilmiyorum sgk karşılıyor mu şurubu :(

Betull_

2 aylık 4 yavru kedim bar ikisi soğuk algınlıgi geciriyordu veteriner önerdi bende hepsine hergün kullanıyorum faydalı

Elifmuzeyyen

@minnossever1 evet takviye gibiymis. Günlük verilmesi mi gerekiyor?

Kimsecik

immuneksi tavsiye eden çok şuan 50 tl fiyatı bildiğim bende almayı düşünüyorum.Bu kedilerin gözleri ağır bir hastalıktan etkilendiklerini gösteriyor...

Elifmuzeyyen

@Kimsecik Ben suan alamiyorum aile hekimi yazabilseydi kendim de alirdim arkadasim da varmis yarisini gönderecek ama ihtiyaç gerçekten. Devlet karsilamiyor degil mi bu ilaci? Bilginiz var mi?

Kimsecik

Açıkcası devletin karşılıyıp karşılamadığını sorgulamak bile aklıma gelmedi böyle yüksek sayılan meblaları devlet karşılamaz benim bildiğim.Ucuz vitaminleri karşılar belki...

Elifmuzeyyen

@minnossever1 inşallah öyledir alip daha fazla kullanmak istiyorum guclenmeleri için. Simdilik arkadasim kendisininkinden yollayacak kullanmiyormus zaten. Goz icin eyestil damla ve tobrased krem alicam o şekilde.
@Kimsecik bazi ilaclarda da fark cikiyor o o kadar sorun degil ama 50 tl ve uzeri fiyati olan bir ilac mi o nedenle karsilarsa daha kolay alabilirim

Elifmuzeyyen

guncel

Elifmuzeyyen

....

Elifmuzeyyen

@ursaminor cevap için teşekkür ederim ilacı yazdırinca alabiliyor musun bilginiz var mi yani devlet karsiliyor mu bir kismini acaba

Elifmuzeyyen

@Betull_ teşekkürler kac cc veriyorsunuz acaba