Kedim Kusuyor Acilllll

Dondurmacik

Arkadaşlar merhaba bir kaç gün önce barınaktan 4.5 aylık bir kedi sahiplendim kedim geldiğinden beri ağzına tek lokma yemek sürmedi şırıngayla bir kaç damla su verdim onun dışında hiç bir şey yemedi ne yaş mama ne ödül maması bugünde kustu çok endişeleniyorum veterinerimiz il dışında başka veterinere de götürmek istemiyorum ne yaplmalıyım korkuyorum endişeleniyorum yalvarırım yardım edin

4 CEVAP

ursaminor

Bakın yavru kedinin ateşi çıkabilir, kusabilir, ishal olabilir, burnu akabilir, gözü akabilir vs. vs. her şey olabilir. Ama aslında bunların hepsi üstesinden gelinebilir şeylerdir. Bir hastalığın en önemli kriteri beslenmedir. Yemek yiyen ve hareketli olan kedi her türlü hastalığı atlatabilir. Yemek yemiyorsa ve halsizse (hele ki yavru kedi - çünkü normalde pire gibiler) derhal veterinere gitmelisiniz. Beklemeyin dönmesini, başkasına gidin geçici olarak. Acil bir durum çünkü bu.

Elifmuzeyyen

Kusura bakmayin ama geldigi gunden beri bir sey yememis olam hayvan icin buradan oneri bekliyordunuz. Bu sonuca sasiramadim dogrusu. Zamanında mudahale diye bir sey var ya hani. Keşke biraz burda yazdiklarimizi dikkate alabilseydiniz kedicik belki kurtulurdu

Elifmuzeyyen

Baska veterinere gidin simdilik hicbir sey yemeyip kusmasi ciddi bir durum ustelik barinaktan sshiplendiniz orada bir hastalik kapmis olabilir zaman kaybetmeyin lutfen

Dondurmacik

Kedim öldü :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:((((((((((((((((((((((((((