Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

Tikih

Merhabalar paşatı kısırlaştırdım. Şimdide neonu kısırlaştıracağım.internette bir link buldum bakarmısınız acaba ? Bilgiler gerçekten doğru mu ? Bazı kişiler yanlışları var dedi https://youtu.be/NSgF2CtrBgg sagolun

2 CEVAP

kurban1525

Bu adamı nereden bulduğunuzu bilmiyorum, arkadaşa hakaret etmeyi de istemiyorum, sabırlı, sakin bir şekilde cevap veriyorum. Bu şahsiyeti hiç dinlemediğinizi varsayın. Yabancı veya başka bir kaynaktan dinleyin. En kötü googlemapse veteriner yazıp çıkan 2 3 veteriner telefonunu arayıp bilgi alın. Sinirlenme sebebimin kaynağı bu konu hakkında olmasa da, elinin altındaki kediyi nasıl sevdiğini dikkatle izlerseniz neden sinirlenmiş olduğumu daha iyi anlayacaksınız.

Tikih

Hım.... size katılıyorum . Mutfakta iş yaparken dinlediğim için malesef görüntüyü izlemedim