Kedim Sürekli Hapşırıyor

kurban1525

Merhaba arkadaşlar bazilarınızın bildiği üzere Kedim bıdık dün taburcu oldu. Orada kaldığı 3 gece boyunca kaldığı yerde soğuk mu aldı acaba bilemiyorum, sürekli hapşirıyor. Bu gün parazit aşıları için tekrar veterinere gittik ve antibiyotik şurup yazıp, aminosol vitamin verdi. Sizlerin önerebileceği herhangi bir şey var mı? Teşekkürler

3 CEVAP

ursaminor

Bizim oğlan da son iki gündür hapşırıyor, burnu akıyor, gözü akıyor ve ishal. Bugün vete uğradık getirin antibiyotik başlayalım dedi teknisyen. Ben şahsen 15 yıldır kendisi de hiç antibiyotik kullanmayan biri olarak doğrudan antibiyotiğe başlanması taraftarı değilim. Bağışıklığı güçlendirici ürünler kullanmak daha mantıklı geliyor. Bıdık yeni operasyon geçirdiği için bağışıklık sistemi zayıflamış olabilir. Veda ürünlerine bir bakmanızı öneririm.

kurban1525

Bende onu merak etmiştim zaten iğne olsaydı istemezdim çünkü çocuğum daha yeni çıktı ameliyattan. Ve bünyesi çok zayıf şu anda biliyorum hissediyorum. Zaten sürekli olarak uyuyor kalkıyor su içiyor çiş yapıyor bir daha. Ama doktor şurup yazdı. Şurubun o kadar etkili olabileceğini düşünmediğim için vermek istiyorum. Çünkü uyurken değil ama uyanır uyanmaz sürekli hapşirmaya başlıyor. Korkmuyorum değil hiç böyle olmamıştı geçen kış

kurban1525

Güncel