Kediler İçin 4 Ekime Özel Kampanya Yapan Mağaza/İnternet Siteleri

kurban1525

Merhaba herkese. Malumunuz bu gün 4 ekim ve kedim için bu gün, olmazsa yarın internetten güzel bir alışveriş yapmak istiyorum. Fakat aklıma takılan iki soru var, birincisi hangi internet siteleri en ucuz ve bu kampanyaya katılmış vaziyette, artı güvenli? İkincisiyse tarih 4 ekim fakat 5ine, 6sına sarkma durumu söz konusu mu? Şimdiden teşekkürker.

8 CEVAP

aleyn

genelde sarkmıyor birkaç gün önceden başlayıp bugun son buluyor. *********, ********* ve ************, **********'da indirim vardı ekstra, hepsi alışveriş yaptıgım güvenli siteler. bugun yapın alışverişinizi tavsiyem yarına biter muhtemelen.

aysegunerr

******* 4 7 arası diye mesaj geldi bana ama yüzde 10 indirim var sanırım :/

aliberken

********* da indirim 7 sine kadar devam ediyor.

sdfkllli

********* mail atmis bana bugun son gun yaziyordu ben alisveris yaptim sorun yasamadim

aysegunerr

pardon o bazi markalarda olan indirimmis. 5 ekim sabaha kadar yüzde 20 indirim varmis

kurban1525

Herkese cevaplar için çok teşekkürler. Biz oğlumuzla birinci senemizi bitirmedik daha bu yüzden erkenden para ayarlamaya çalışmadim, bilmiyordum... :( o yüzden kartıma ancak 5 ekimde para atabileceğim sabahleyin umarım yapabilirim *******ta %20 indirim varsa

kurban1525

Gerçi yine alışveriş yapacağız, sadece tuzlu kaçacak o kadar :D

kurban1525

Teşekkürler