Kedimin Sağ Gözü İki Gündür Sulanıyor Kuruyup Kapanıyor Gözüde Sürekli Yarı Kapalı Napabilirim

Caddy123

Kedi tam olarak benim değil sokakta bulduğum annesiz bi yavru ayreten 4 tane daha var onları gayet iyi büyüttüm ama buna bakamıyorum iki sıkıntısı var sağ gözü sulanıyor bazen tamamen kapanıyor ıslak bi bezle yavaşça silerek açıyorum ama gözünü tam açamıyor bide ishal ve çok zayıf göz meselesi için önerileriniz nedir

4 CEVAP

Elifmuzeyyen

Parazitten dolayi ishal olmus olabilir. Biraz patates ve tavuk haslayip verin. Ishalini keser. Goz icin de gunluk olursa iyi olur her gun ilik cay ile silin pamukla. Tobrased goz kremi ve exocin goz damlasi alin. Aile hekimine yazdirabilirsiniz eczaneden alacaksiniz zaten

Elifmuzeyyen

Bu arada ishal oldugu icin asla sut vermeeyin hele ki saf sut yani sadece sut vermeyin sulandirip verseniz bile ishali arttiriyor vermeyin veterinere gitseniz de iyi olur aslinda

GizemAltan

İnflased ve tobrex göz damlalarını 10 gün boyunca birer damla olarak kullanmanız uygun olacaktır. İshal için ise antibiyotik (iğne) gerekebilir.

GizemAltan

İnflased ve tobrex göz damlalarını 10 gün boyunca birer damla olarak kullanmanız uygun olacaktır. İshal için ise antibiyotik (iğne) gerekebilir.